ROZPOCZĘŁA SIĘ DRUGA EDYCJA KONKURSU AMBASADOR MEDIACJI
    Rozpoczęła się kolejna odsłona ogólnopolskiego konkursu "Ambasador Mediacji", którego organizatorem jest Krajowa Rada Radców Prawnych oraz ośrodki mediacji zrzeszone w Ogólnopolskiej Sieci ,,Ośrodki Radców Prawnych"
    2021-03-25
    Webinarium Europejskiego Stowarzyszenia Prawników (AEA-EAL) poświęconemu Mediacji
    W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w webinarium Europejskiego Stowarzyszenia Prawników (AEA-EAL) poświęconemu ?Mediacji ? Efektywnemu Narzędziu Rozwiązywania Sporów w sprawach Gospodarczych i Rodzinnych oraz Konwencji Singapurskiej?.
    2021-01-26
    SZKOLENIE MEDIATORÓW W NOWEJ ODSŁONIE!
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza na Letnie Warsztaty Mediacji wszystkich radców prawnych, którzy chcieliby uzyskać certyfikat i zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych CMG przy KIRP oraz wykonywać zawód mediatora.
    2019-06-03
    WARSZTATY SPECJALISTYCZNE DLA MEDIATORÓW
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza wszystkich radców prawnych ? mediatorów i mediatorów, którzy chcieliby udoskonalić swój warsztat w zakresie prowadzenia mediacji na Warsztaty Specjalistyczne.
    2019-05-28
  • Konferencja naukowa 13.04.2019r
    W nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu dotyczącego konferencji naukowej organizowanej przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie przy współpracy zPolską Izbą Ubezpieczeń, uprzejmie informuję, że konferencja odbędzie się w sobotę 13kwietnia 2019 r. w Rzeszowie
    2019-03-18
    WARSZTATY SPECJALISTYCZNE DLA MEDIATORÓW 14 grudnia - 15 grudnia
    2018-11-27
    Jesienne Warsztaty Mediacji
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza na Jesienne Warsztaty Mediacji
    2018-07-05
    Spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Ośrodków Mediacji Radców Prawnych
    W dniu 9 maja 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Ośrodków Mediacji Radców Prawnych
    2018-05-19
    LETNIE WARSZTATY MEDIACJI
    2018-05-19
    Wyjazdowe spotkanie przedstawicieli OIRP i szefów Ośrodków Mediacji
    W dniach 26 - 28 stycznia 2018r. w Radomiu odbyło się wyjazdowe spotkanie połączone ze szkoleniem dla przedstawicieli wszystkich OIRP i szefów Ośrodków Mediacji.
    2018-01-30