• Zaproszenie: Salon Mediacji Gospodarczej
    Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Centrum Mediacji Lewiatan, Centrum Mediacyjne przy NRA i Centrum Mediacji Gospodarczej przy KRRP wspólnie z Sądem Okręgowym, Pion Gospodarczy w Warszawie organizuje kolejny Salon Mediacji Gospodarczej.
    2017-09-22
    Jesienna Szkoła Mediacji
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza na warsztaty certyfikujące Jesienna Szkoła Mediacji dla radców prawnych, którzy chcieliby zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych Centrum oraz wykonywać zawód mediatora.
    2017-09-06
    Szkolenie CMG pt. Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego, które odbędzie się 19 września 2017 r.
    2017-08-30
    Letnia Szkoła Mediacji
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza na warsztat certyfikujący dla radców prawnych, którzy chcieliby zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych Centrum oraz wykonywać zawód mediatora.
    2017-07-12

Inauguracja projektu zmierzającego do utworzenia Ogólnopolskiej Sieci Ośrodków Mediacji działających przy Okręgowych Izbach Radców Prawnych.

2017-06-02
  • Relacja z Otwarcia Ośrodka Mediacji przy OIRP w Rzeszowie
    Zgodnie z zapowiedziami w dniu 19 maja 2017 r. miało miejsce uroczyste otwarcie Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.
    2017-05-23
  • Uroczyste otwarcie Ośrodka Mediacji przy OIRP w Rzeszowie
    19 maja 2017 roku oficjalnie otwarto Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.
    2017-05-19
  • Pierwsze posiedzenie Zarządu

10 maja 2017 r. miało miejsce pierwsze posiedzenie Zarządu, podczas którego podjęto uchwały o wpisie na listę mediatorów naszego Ośrodka 15 radców prawnych.

2017-05-18
  • Powołanie Ośrodka Mediacji przy OIRP w Rzeszowie
    Na mocy uchwały Rady OIRP w Rzeszowie z dnia 25 kwietnia 2017r. nr 182/X/17 powołany został Ośrodek Mediacji przy OIRP w Rzeszowie
    2017-05-18