Aktualności

SZKOLENIE MEDIACJE W SPRAWACH Z ZAKRESU PRAWA PRACY I W SPRAWACH GOSPODARCZYCH
    W ramach podnoszenia kwalifikacji osób które są mediatorami, ale i tych którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę w zakresie mediacji zapraszamy na: SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE mediacje w sprawach z zakresu prawa pracy i w sprawach gospodarczych.
    2024-03-27
    Szkolenie dla osób chcących uzyskać uprawnienia Mediatora
    Zapraszamy na ostatnie szkolenie bazowe dla mediatorów przed wejściem w życie przepisów dotyczących Krajowego Rejestru Mediatorów, dzięki któremu można uzyskać wpis na listę stałych mediatorów prowadzoną przez właściwego prezesa Sądu Okręgowego
    2023-11-16
    zaproszenie na 9. Forum Prawa Mediów Elektronicznych
    W imieniu organizatorów mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 9. Forum Prawa Mediów Elektronicznych pt. Człowiek  Gospodarka  IT. Nauki prawne wobec innych nauk społecznych, które odbędzie się 28 marca 2023 r. w Szczecinie w formule hybrydowej.
    2023-03-14
    Konferencja KRRP z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji 2021
    Mediacja w administracji, mediacja on-line, mediacja w obszarze prawa własności przemysłowej, pełnomocnicy w mediacji.
    2021-10-12
    Konferencja Perspektywy rozwoju mediacji branżowych na Podkarpaciu
    Zapraszamy na Konferencję "Perspektywy rozwoju mediacji branżowych na Podkarpaciu" która odbędzie się w dniu 26 maja 2022 r. w godzinach od 9.00 do 14.30 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.
    2022-05-19
  • Studia podyplomowe Mediacja w sprawach cywilnych - oferta WPIA UŁ
    Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego uruchomił rekrutację na nową edycję studiów podyplomowych ?Mediacja w sprawach cywilnych z elementami wiedzy pozaprawnej? w roku akademickim 2021/2022.
    2021-09-23
    ROZPOCZĘŁA SIĘ DRUGA EDYCJA KONKURSU AMBASADOR MEDIACJI
    Rozpoczęła się kolejna odsłona ogólnopolskiego konkursu "Ambasador Mediacji", którego organizatorem jest Krajowa Rada Radców Prawnych oraz ośrodki mediacji zrzeszone w Ogólnopolskiej Sieci ,,Ośrodki Radców Prawnych"
    2021-03-25
    Webinarium Europejskiego Stowarzyszenia Prawników (AEA-EAL) poświęconemu Mediacji
    W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w webinarium Europejskiego Stowarzyszenia Prawników (AEA-EAL) poświęconemu ?Mediacji ? Efektywnemu Narzędziu Rozwiązywania Sporów w sprawach Gospodarczych i Rodzinnych oraz Konwencji Singapurskiej?.
    2021-01-26
    SZKOLENIE MEDIATORÓW W NOWEJ ODSŁONIE!
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza na Letnie Warsztaty Mediacji wszystkich radców prawnych, którzy chcieliby uzyskać certyfikat i zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych CMG przy KIRP oraz wykonywać zawód mediatora.
    2019-06-03
    WARSZTATY SPECJALISTYCZNE DLA MEDIATORÓW
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza wszystkich radców prawnych ? mediatorów i mediatorów, którzy chcieliby udoskonalić swój warsztat w zakresie prowadzenia mediacji na Warsztaty Specjalistyczne.
    2019-05-28