f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie


Najnowsze aktualności

 • Maseczki z Logo OIRP Rzeszów - przypomnienie
  Maseczki z Logo OIRP Rzeszów - przypomnienie
  Uprzejmie przypominam, że bawełniane maseczki ochronne koloru czarnego z wyhaftowanym logo OIRP Rzeszów dla wszystkich Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich z OIRP w Rzeszowie, które ufundowała Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie są jeszcze dostępne i można je odebrać w siedzibie OIRP w Rzeszowie od
  2021-03-01
 • KONDOLENCJE
  KONDOLENCJE
  Z żalem przyjęliśmy informację o śmierci Taty Naszej Koleżanki r. pr. Jolanty Bosak - Szkolnik Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.
  2021-02-25
 • IV Rajd Alpejski
  IV Rajd Alpejski
  Szanowni Państwo, Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na IV Rajd Alpejski. Trekking odbędzie się w dniach 20-29 sierpnia 2021 r. we Francji w Parku Narodowym Ecrins.
  2021-02-24
 • Współpraca z Hotelem Mercure Warszawa Centrum w 2021 r.
  Współpraca z Hotelem Mercure Warszawa Centrum w 2021 r.
  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że KRRP będzie kontynuować w roku 2021 współpracę z Hotelem Mercure Warszawa Centrum przy ul. Złotej 48/54 (w sąsiedztwie Złotych Tarasów).
  2021-02-24
 • LEGAL MARKET DAY
  LEGAL MARKET DAY
  LEGAL MARKET DAY 2021 to ósma edycja ogólnopolskiej konferencji dla prawników, którzy chcą tworzyć i rozwijać nowoczesne kancelarie.

  2021-02-24
 • PODYPLOMOWE STUDIUM PRAWA PODATKOWEGO
  PODYPLOMOWE STUDIUM PRAWA PODATKOWEGO
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego prowadzonego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
  2021-02-24
 • Za nami Finał III Edycji Konkursu Krasomówczego ORATOR
  Za nami Finał III Edycji Konkursu Krasomówczego ORATOR
  W ubiegłą sobotę tj. 20.02.2020 r. o tytuł najlepszego mówcy zabiegali przed znamienitym Jury aplikanci I, II i III roku aplikacji radcowskiej z OIRP w Rzeszowie.
  2021-02-23
 • Webinarium: Marketing prawniczy i media społecznościowe
  Webinarium: Marketing prawniczy i media społecznościowe
  Z wielką przyjemnością chciałabym Państwa zaprosić na pierwsze webinarium organizowane przez Zespół Młodych Radców Prawnych OIRP Rzeszów. Tematem pierwszego webinarium będzie marketing prawniczy i media społecznościowe.
  2021-02-23
 • Przedłużony termin zapisów na szkolenie Naruszenie prawa wyłącznych (wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe) jak z nimi walczyć i jak się bronić
  Uprzejmie informuję, że przedłużony został termin zapisów na szkolenie ?Naruszenie prawa wyłącznych (wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe) jak z nimi walczyć i jak się bronić" organizowane przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie
  2021-02-17
 • IX edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich
  IX edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich
  Serdecznie zapraszamy Aplikantów Radcowskich do udziału w dziewiątej edycji Turnieju Negocjacyjnego. Rejestracja uczestników startuje 15 lutego o godzinie 12.00 na stronie http://turniej.kirp.pl.
  2021-02-15

© 2021 OIRP w Rzeszowie. Polityka prywatnosci  Realizacja: veeo.pl