Najnowsze aktualności

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE RADCÓW PRAWNYCH 2019
    12 lipca 2019 r. w Sali Koncertowej Wydziału Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się uroczyste ślubowanie radców prawnych.

2019-08-20
    I Międzynarodowe Forum Kancelarii Prawnych
    Rada OIRP we Wrocławiu wraz z Komisją ds. współpracy z zagranicą zaprasza do udziału w I Międzynarodowym Forum Kancelarii Prawnych, które odbędzie się w dniu 20 września 2019 roku, w hotelu Mercure Wrocław Centrum.
    2019-08-20
    Informacja o szkoleniach
    Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że na 14 września 2019r. planowane jest szkolenie z ostatnich zmian kpc.
    2019-07-29
    Kancelarie radcowskie mogą skorzystać z obniżki opłat za energię elektryczną
    Szanowni Państwo, przypominamy, że kancelarie radcowskie mogą skorzystać z obniżki opłat za energię elektryczną
    2019-07-22
    Aktualizacja poradnika RODO dla radców prawnych
    Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował aktualizację poradnika pt.: "Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Poradnik dla radców prawnych i adwokatów"
    2019-07-17
  • Nabór trzech radców prawnych do świadczenia NPP w Medyce
    Uprzejmie informuję, że Starostwo Powiatowe w Przemyślu zwróciło się do Rady OIRP w Rzeszowie z prośbą o wskazanie radców prawnych oraz ich zastępców do świadczenia pomocy prawnej w punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej w Medyce.
    2019-07-15
  • NIE TYLKO O PRAWIE - DRUGIE WYDANIE KWARTALNIKA
    RADCY PRAWNI! TO JEST NASZ ZNAK!
    Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie pragnie poinformować o zainicjowanej przez Krajową Izbę Radców Prawnych kampanii informacyjnej, która ruszyła z dniem 6 lipca 2019 r.
    2019-07-10
    Uroczyste ślubowanie radców prawnych
    Uprzejmie informujemy, że Dziekan Rady Bartosz Opaliński wyznaczył termin ślubowania radcowskiego na dzień 12 lipca 2019 r. na godz. 16:00.
    2019-07-04
    Dzień radcy prawnego
    Dziekan i Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie składa wszystkim radcom i aplikantom radcowskim najserdeczniejsze życzenia pomyślności, sukcesów i satysfakcji z wykonywanych obowiązków z okazji przypadającego na dzień 6 lipca 2019r. Dnia Radcy Prawnego.
    2019-07-06