Najnowsze aktualności

Spotkanie seniorów w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie
    Kobiety , mimo krążących o nich zabawnych stereotypów, potrafią bardzo dobrze bawić się we własnym gronie. Panowie nie są tu elementem koniecznym, aczkolwiek bywa, że są miłym akcentem.
    2019-03-14
    II TURNIEJ W KOSZYKÓWCE O PUCHAR DZIEKANA OIRP W RZESZOWIE
    Zapraszamy na II Turniej w Koszykówce o puchar Dziekana OIRP w Rzeszowie, który odbędzie się 23 marca 2019 r. (sobota) o godzinie 10:00 w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie przy ul. J. Dąbrowskiego 82.
    2019-03-13
    1 % podatku dla Antosia
    Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie dla synka naszego kolegi.
    2019-03-12
    Konferencja naukowa
    2019-03-08
  • Stanowisko OBSiL - NPP - karta pomocy a tajemnica zawodowa
    W związku z wątpliwościami, co do możliwości naruszenia tajemnicy zawodowej radcy prawnego podczas dokumentowania udzielonej nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego
    2019-02-28
    Spotkanie Mikołajkowo/Karnawałowe
    Spotkanie Mikołajkowo/Karnawałowe już za nami. Pozostały miłe wspomnienia, prezenty i zdjęcia.
    2019-02-25
    Finał Konkursu Krasomówczego ORATOR
    Sześciu Aplikantów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie zmierzyło się 23 lutego 2019r. w Finale I Konkursu Krasomówczego ORATOR.
    2019-02-25
    Z przykrością informujemy o śmierci naszego Kolegi śp. Włodzimierza Sarnowskiego, radcy prawnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.
    2019-02-22
    II TURNIEJ W KOSZYKÓWCE O PUCHAR DZIEKANA OIRP W RZESZOWIE
    Z uwagi na zbliżający się II Turniej w Koszykówce organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie, zapraszamy do składania zgłoszeń przez wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w turnieju i reprezentowaniem naszej Izby.
    2019-02-19
    Umrzeć ze śmiechu
    W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie serdecznie zapraszam wszystkich członków OIRP w Rzeszowie wraz z osobami towarzyszącymi do wzięcia udziału we wspólnym wyjściu na spektakl teatralny, który odbędzie się 24 lutego 2019 r. (niedziela) ogodz. 18:30 wSali Widowiskowej WDK przy ul. Okrzei 7.
    2019-02-15