f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie


Najnowsze aktualności

 • Ekspertyza OBSiL
  Szanowni Państwo, W załączeniu ekspertyza przygotowana przez r.pr. dra hab. Mariusza Wieczorka otrzymana z Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji KRRP w sprawie rozwiązań dot. ograniczania kosztów wynagrodzeń osobowych pracowników na zasadach określonych 
  2020-05-07
 • Zmiana organizacji pracy biura OIRP w Rzeszowie
  Zmiana organizacji pracy biura OIRP w Rzeszowie
  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z dniem 5 maja 2020 r. biuro Okręgowej Izby Radców Prawnych Rzeszowie zostaje ponownie otwarte dla członków samorządu radcowskiego, przy zachowaniu rygoru sanitarnego.
  2020-05-05
 • Global Legal Hackathon - branża prawnicza w czasach Covid-19
  OIRP w Rzeszowie przekazuje otrzymaną z Komisji Zagranicznej informację o międzynarodowym projekcie kierowanym do branży prawniczej pt. Global Legal Hackathon realizowanym w formie zdalnej.
  2020-05-04
 • Wspieramy lokalnych przedsiębiorców i osoby fizyczne
  Wspieramy lokalnych przedsiębiorców i osoby fizyczne
  Szanowne Koleżanki i Koledzy, Radcowie prawni i Aplikanci radcowscy, Bardzo dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie w akcje charytatywne organizowane przez nasz samorząd.
  2020-05-02
 • Zrzutka - przypomnienie - Podkarpaccy Radcowie prawni Medykom
  Zrzutka - przypomnienie - Podkarpaccy Radcowie prawni Medykom
  Szanowni Państwo, Jesteśmy na półmetku naszej akcji charytatywnej "Podkarpaccy Radcowie prawni ? Medykom", którą na portalu zrzutka.pl zorganizowała Rada OIRP w Rzeszowie. Zbiórka ma wspomóc Centrum Medyczne w Łańcucie w walce z pandemią COVID-19.
  2020-04-30
 • Opinia Podkomitetu ds. Zapobiegania Torturom
  Szanowni Państwo, w imieniu Rzecznika Praw Obywatelskich wykonującego funkcję Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur prezentujemy w załączeniu Opinię Podkomitetu ds. Zapobiegania Torturom
  2020-04-29
 • Ankieta - Ekspertyza prywatna w polskim postępowaniu karnym
  Szanowni Państwo, Katedra Postępowania Karnego na Wydziale Prawa UwB przeprowadza ankiety związany z prowadzonymi badaniami w ramach grantu badawczego pt. Wpływ ekspertyzy prywatnej na wykrycie prawdy materialnej w polskim procesie karnym
  2020-04-29
 • XII EDYCJA AKCJI PRAWNICY CHORYM DZIECIOM
  Szanowni Państwo, Rozpoczęła się XII edycja akcji charytatywnej środowiska prawniczego "Prawnicy Chorym Dzieciom" organizowana przez Fundację Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie "O ZDROWIE DZIECKA"
  2020-04-28
 • Poradniki OBSiL - tarcza antykryzysowa w praktyce. Drugie wydanie
  Poradniki OBSiL - tarcza antykryzysowa w praktyce. Drugie wydanie
  Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował drugie już wydanie poradników dotyczących praktycznych aspektów stosowania pakietu ustaw zwanych tarczą antykryzysową.
  2020-04-27
 • Stanowisko Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie nr 1/20 z dnia 24 kwietnia 2020 r.
  Na podstawie §2 ust. 2 Regulaminu działalności samorządu radców prawnych i jego organów, stanowiącego załącznik do Uchwały Nr 34/VII/2008 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 26 września 2008 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu działalności samorządu radców prawnych i jego organów (t.j. ogłoszony uchwałą nr...
  2020-04-24

© 2020 OIRP w Rzeszowie. Polityka prywatnosci  Realizacja: veeo.pl