Najnowsze aktualności

• NABÓR RADCÓW PRAWNYCH DO ŚWIADCZENIA N.P.P. W PUNKCIE ZLOKALIZOWANYM W DUKLI
    Uprzejmie informuję, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie ogłasza nabór radców prawnych do świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019r., w punkcie zlokalizowanym w Dukli pod adresem Urząd Miejski w Dukli, ul. Kościuszki 4 lokal nr 8.
    2018-12-13
    Relacja z Finału XVIII Edycji Szlachetnej Paczki
    Miło mi poinformować, że również w tym roku Koleżanki i Koledzy naszego samorządu radcowskiego aktywnie włączyli się w tegoroczną XVIII Edycję Szlachetnej Paczki.
    2018-12-12
    Laptop dla Klubu Seniora
    W dniu 6 grudnia 2018 r. w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych Dziekan Rady Bartosz Opaliński wręczył laptopa dla Klubu Seniora działającego przy naszej izbie.
    2018-12-11
  • lista radców prawnych wylosowanych do punktów NPP
    W dniu 30 listopada 2018 r. Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie zatwierdziła listę radców prawnych i ich zastępców wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
    2018-12-04
  • KOMUNIKAT DZIEKANA RADY OIRP W RZESZOWIE
    W związku z tym, że z przyczyn niezależnych od OIRP w Rzeszowie nastąpiło ograniczenie liczby punktów do świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Ropczycko - Sędziszowskim
    2018-11-30
  • Informacja o losowaniu NPP 2019
    W związku z przekroczeniem ustalonej liczby radców prawnych deklarujących udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej w tym samym miejscu wykonywania czynności, wybór radców prawnych zostanie dokonany w drodze losowania
    III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRAWNO - MEDYCZNA
    W dniach 4-5 grudnia 2018 r. w Głównej Auli Uniwersyteckiego Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Prawno-Medyczna. Bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego, której organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa...
    2018-11-27
    ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE OPŁATKOWE RADCÓW PRAWNYCH i APLIKANTÓW RADCOWSKICH 15 grudnia 2018 r.
    W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie i Komisji Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w okolicznościowym Spotkaniu Opłatkowym Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, które odbędzie się 15 grudnia 2018 r. o godz. 16.00
    II Paka Dla Zwierzaka
    Nadeszła zima, a z nią kolejna ? już druga - edycja zbiórki charytatywnej organizowanej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie dla potrzebujących piesków i kotków.
    SZLACHETNA PACZKA
    W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie oraz Komisji Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji chciałbym poinformować, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie postanowiła aktywnie włączyć się w tegoroczną, XVIII edycję SZLACHETNEJ PACZKI.
    2018-11-23