Wybory do samorządu radcowskiego 2024r.

Licytacja na rzecz Antosia Cach

Szanowni Państwo! W nawiązaniu do wcześniejszej informacji w sprawie akcji charytatywnej, która zostanie przeprowadzona podczas IX Pikniku Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Kielnarowej, informujemy, że poniżej zamieszczone zostały zdjęcia artefaktów, które będą przedmiotem licytacji podczas Pikniku wraz z krótkim opisem ich historii. Przedmioty będą licytowane pojedynczo i wygrywa ten licytant, który zaoferuje najwyższą cenę. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie małego Antosia, synka radcy prawnego Łukasza Cacha. Antoś urodził się z wrodzoną wadą serca, krótko po narodzinach miał przeprowadzoną w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie pierwszą z cyklu operacji. Aktualnie pozostaje pod stałą opieką kardiologiczną i czeka na decyzje co do dalszego leczenia operacyjnego.

Przedmioty, które zostały wystawione na licytacji zostały przekazane m.in. przez r. pr. Jacka Rudnickiego, r. pr. Tomasza Lauzera, r. pr. Jolantę Czartoryską, r. pr. Bartosza Opalińskiego.