Szkolenie pt. Negocjacje i mediacje narzędziem pracy radcy prawnego

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. Negocjacje i mediacje narzędziem pracy radcy prawnego, które odbędzie się 22 lutego 2018 r. w siedzibie KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 18 lok. 4 w godz. 11:00 - 16:00.

Program szkolenia obejmuje:
  • Wprowadzenie do tematyki komunikacji interpersonalnej w kontakcie prawnik - klient.
  • Najważniejsze elementy komunikacji interpersonalnej.
  • Analiza potrzeb i interesów klienta - proaktywność w podejściu do klienta.
  • Psychologia osobowości - typy osobowości klienta.

Cel szkolenia:
  • Przedstawienie i udoskonalenie umiejętności komunikacji interpersonalnej w relacjach prawnik - klient.
  • Rozwinięcie umiejętności proaktywnego podejścia do klienta podczas odczytywania jego motywacji i rozpoznawania potrzeb - interesów.
  • Poznanie psychologicznych mechanizmów wpływających na efektywność i skuteczność komunikacji w odniesieniu do różnorodności typów osobowości.
  • Rozwinięcie umiejętności wykorzystywania w praktyce praw perswazji oraz zarządzania emocjami własnymi i klienta.
Prowadzący: Maciej Podraska - absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (Wydział Prawa i Administracji) oraz studiów podyplomowych Integracji Europejskiej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Absolwent szkoły trenerów biznesu - posiada certyfikat trenera biznesu. Mediator Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie jako menadżer odpowiedzialny za nadzór i motywowanie pracowników działu sprzedaży oraz negocjacje z kluczowymi partnerami biznesowymi ogólnopolskich firm pośrednictwa finansowego. Trener biznesu z 9 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu negocjacji handlowych i biznesowych, technik obsługi klienta, zarządzania zasobami ludzkimi i kierowaniem zespołem, zarządzania procesem mediacji, zarządzania sobą w czasie, komunikacji interpersonalnej, asertywności. Od 2003 roku prowadzi własną firmę szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach oraz coachingu.

Udział w wydarzeniu zapewnia uzyskanie 10 punktów szkoleniowych.

Link do rejestracji: http://cmg22022018.badanie.net/
Koszt: 250 zł
Wpłaty na konto Centrum Mediacji Gospodarczej: mBank 39114010100000537023001006
Wymagany tytuł wpłaty: CMG - szkolenie 22.02.2018 r.; Imię i Nazwisko uczestnika.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
2018-01-29