WARSZTATY SPECJALISTYCZNE DLA MEDIATORÓW

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza wszystkich radców prawnych ? mediatorów i mediatorów, którzy chcieliby udoskonalić swój warsztat w zakresie prowadzenia mediacji na Warsztaty Specjalistyczne.

Warsztaty przeznaczone są dla radców prawnych, którzy ukończyli 40-godzinne szkolenie podstawowe z zakresu mediacji zgodnie ze standardami szkolenia mediatorów Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z 29 października 2007 r.

28 czerwca 2019 r. (piątek), godz. 14.00-19.15

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 18 lok. 4

?Cięta riposta, twardy argument, trafne pytanie. Techniki językowe w negocjacjach i mediacjach?
Prowadzący: Katarzyna Kamińska

29 czerwca 2019 r. (sobota), godz. 9.00-14.15

?Techniki negocjacyjne w mediacji ? granice ingerencji mediatora i techniki zarządzania pertraktacjami?
Prowadzący: dr Tomasz P. Antoszek

Za udział w jednym szkoleniu można uzyskać 8 punktów.

Szczegóły dotyczące szkoleń pod linkiem: http://mediacje.kirp.pl/?/warsztaty-specjalistyczne-dla-me?/
2019-05-28