f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie


Wyniki egzaminu radcowskiego 2018r

Lista zdających, którzy uzyskali pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego, przeprowadzonego w dniach 20 - 23 marca 2018 r., przez Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego z siedzibą w Rzeszowie
 
lp. Nazwisko Imię im. Ojca im. Matki
1 Bajek Monika Tadeusz Maria
2 Banaś Mateusz Piotr Małgorzata
3 Bąk Katarzyna Bogusław Urszula
4 Belcyr Karolina Wiesław  Barbara
5 Borkowska Ines Roman Ewa
6 Borkowski Piotr Tadeusz Urszula
7 Boś Marcin Bogdan Halina
8 Broda Marzena Ryszard Teresa
9 Buczko Wojciech Marek Maria
10 Chaber Klaudia Edward Stanisława
11 Czyżyński Piotr Marek Ewa
12 Dąbek Justyna Zbigniew Elżbieta
13 Fido-Pieczonka Ewelina Andrzej Teresa
14 Gagat Natalia Arkadiusz Lutosława
15 Gawlik Karolina Zbigniew Zofia
16 Głąb Paweł Józef Bogumiła
17 Głąbień-Janik Olga Wiesław Dorota
18 Guzik Anna Władysław Wanda
19 Hajduga Justyna Janusz Ewa
20 Hawro Katarzyna Tomasz Henryka
21 Hejnowicz Bartłomiej Jerzy Ewa
22 Hoffman Dawid Dariusz Danuta
23 Iwańczuk Magdalena Jan Elżbieta
24 Jurek-Kubas Patrycja Władysław Teresa
25 Kalinowska-Hornecka Marta Mieczysław Aniela
26 Kalisz Dawid Władysław Władysława
27 Kasperska-Irzyk Monika Roman Irena
28 Kasprzyk Kamil Henryk Renata
29 Kmiecik Piotr Leszek Helena
30 Komórek Agnieszka Adam Małgorzata
31 Krasowski Łukasz Zygmunt Ewa
32 Kretowicz Paulina Władysław Danuta
33 Kuczek Aurelia Eugeniusz Krystyna
34 Laska Joanna Robert Maria
35 Leszkiewicz Miłosz Mirosław Bożena
36 Lustyk Kamila Stanisław Irena
37 Łajtar Beata Jan Elżbieta
38 Łuc Zygmunt Mieczysław Maria
39 Malik Jakub Stanisław Dorota







Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej:







Marek Klimczak                           



Lista zdających, którzy uzyskali pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego, przeprowadzonego w dniach 20 - 23 marca 2018 r.,    przez Komisję Egzaminacyjną Nr 2 do przeprowadzenia egzaminu radcowskiego w 2018 r.  z siedzibą w Rzeszowie                              
 
 
lp.  Nazwisko imię imię ojca imię matki
1. Mazur Ewa Stanisław Jolanta
2. Mazur-Pukalska Monika Arkadiusz Małgorzata
3. Michna Anna Józef Lucyna
4. Mierzwa-Sowa Natalia Kazimierz Katarzyna
5. Niżnik-Perkołup Sylwia Bogdan Jolanta
6. Olszewski Konrad Tomasz Teresa
7. Ostafińska Maria Tadeusz Danuta
8. Pałys Paulina Jerzy Barbara
9. Pańko Bartosz Janusz Beata
10. Pasek Katarzyna Cezary Izabela
11. Pawlik Iwona Stanisław Maria
12. Piech Katarzyna Piotr Elżbieta
13. Poborca Dawid Józef Leokadia
14. Pociask Jarosław Mariusz Danuta
15. Rozborska Dominika Stanisław Maria
16. Rybak Aleksandra Zbigniew Anna
17. Sawiński Jakub Henryk Beata
18. Sawka Ewa Adam Grażyna
19. Serkis Aleksandra Robert Ewa
20. Sobocka-Mielech Katarzyna Stefan Jolanta
21. Sopel Natalia Adam Grażyna
22. Stapińska Marcelina Ryszard Grażyna
23. Szyndlar Jadwiga Wacław Maria
24. Ślemp Paulina Janusz Dorota
25. Świder Magdalena Andrzej Halina
26. Tomasiewicz-Parat Agnieszka Wacław Małgorzata
27. Tuleja Przemysław Andrzej Renata
28. Tymuła Dominik Zbigniew Bożena
29. Wajler-Gwizdała Monika Stanisław Zofia
30. Wal Grzegorz Krzysztof Bożena
31. Wilczyński Maciej Robert Dorota
32. Zajdel Grzegorz Stanisław Stanisława
33. Zakrzewska Anna Jerzy Zuzanna


Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej:



Szymon Rożek
 
 
2018-04-23

© 2018 OIRP w Rzeszowie. Polityka cookies  Realizacja: veeo.pl