Dnia 30 kwietnia 2026 r. w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie została przeprowadzona prelekcja pt. "Sztuka mowy końcowej" - warsztaty w ramach Akademii Praktykanta ELSA Rzeszów.
Uczestnikami spotkania byli studenci prawa związani z ELSA Rzeszów, którzy mieli okazję porozmawiać o praktycznych aspektach wystąpień procesowych, w szczególności o przygotowaniu i wygłoszeniu mowy końcowej.
Prelekcję poprowadzili r. pr. Hubert Guz oraz apl. radc. Jadwiga Gromek.
Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział, zaangażowanie i bardzo dobrą atmosferę podczas spotkania.
2026-05-09