Szkolenie CMG pt. Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego, które odbędzie się 19 września 2017 r. w siedzibie KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2 w godz. 11:00 - 16:00.

Metodologia pracy warsztatowej oparta o cykl Kolba oraz praktyczne case study (kazusy).

Zagadnienia:
negocjacje dystrybutywne a integratywne: dwa style negocjacyjne - wady i zalety;
techniki perswazji w negocjacjach (siła słów, dla czynów);
argumentacja, siła racji a budowanie porozumienia.

Prowadzący: dr Tomasz Antoszek - doktor nauk prawnych, magister prawa oraz magister psychologii, mediator cywilny i gospodarczy, adiunkt na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, trener biznesu w zakresie rozwiązywania konfliktów, mediacji, negocjacji i prawa prywatnego. Prezes Instytutu Rozwoju Prawa, członek Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego, współtwórca profilu społecznego #KochamySpory.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny oraz zapewnia uzyskanie 10 punktów szkoleniowych. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: centrum.mediacji@kirp.pl Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

2017-08-30