Ogólnopolska Sieć Ośrodków Mediacji Radców Prawnych
    Informujemy, iż 16 października 2017 r. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie podpisze wraz z pozostałymi okręgowymi izbami radców prawnych akt zawiązania Ogólnopolskiej Sieci Ośrodków Mediacji Radców Prawnych.
    2017-10-12
    VI OŁAWSKA KONFERENCJA MEDIACYJNA PT. MEDIACJA W PRAKTYCE
    Dnia 26 października 2017 roku o godzinie 10.00 w Oławie odbędzie się VI Oławska Konferencja Mediacyjna, nad którą honorowy patronat objął Prezes Sądu Okręgowego w Opolu.
    2017-10-09
    ZAPROSZENIE - CPR MINI CONFERENCE
    ZAPROSZENIE - CPR MINI CONFERENCE ŚRODA 18 PAŹDZIERNIKA 2017 R. W WARSZAWIE
    2017-10-05
    Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji oraz innych ADR
    Trwa rekrutacja na kolejną edycję Podyplomowych Studiów Negocjacji Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów (rok akademicki 2017/18).
    2017-10-01
  • Zaproszenie: Salon Mediacji Gospodarczej
    Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Centrum Mediacji Lewiatan, Centrum Mediacyjne przy NRA i Centrum Mediacji Gospodarczej przy KRRP wspólnie z Sądem Okręgowym, Pion Gospodarczy w Warszawie organizuje kolejny Salon Mediacji Gospodarczej.
    2017-09-22
    Jesienna Szkoła Mediacji
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza na warsztaty certyfikujące Jesienna Szkoła Mediacji dla radców prawnych, którzy chcieliby zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych Centrum oraz wykonywać zawód mediatora.
    2017-09-06
    Szkolenie CMG pt. Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego, które odbędzie się 19 września 2017 r.
    2017-08-30
    Letnia Szkoła Mediacji
    Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza na warsztat certyfikujący dla radców prawnych, którzy chcieliby zostać wpisani na listę mediatorów certyfikowanych Centrum oraz wykonywać zawód mediatora.
    2017-07-12

Inauguracja projektu zmierzającego do utworzenia Ogólnopolskiej Sieci Ośrodków Mediacji działających przy Okręgowych Izbach Radców Prawnych.

2017-06-02
  • Relacja z Otwarcia Ośrodka Mediacji przy OIRP w Rzeszowie
    Zgodnie z zapowiedziami w dniu 19 maja 2017 r. miało miejsce uroczyste otwarcie Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.
    2017-05-23