f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

Zatrudnimy/nawiążemy współpracę z radcą prawnym

Zatrudnimy/nawiążemy współpracę z radcą prawnym

Zakres obowiązków
- Tworzenie i opiniowanie umów, kontraktów handlowych i porozumień biznesowych oraz udział w ich negocjowaniu
- Analizy prawne, sporządzanie opinii prawnych
- reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych (incydentalnie)
- Inne bieżące doradztwo prawne dla klientów kancelarii - identyfikowanie ryzyk prawnych, gospodarczych oraz wdrażanie rozwiązań prawnych mających na celu ich minimalizowanie
- Wsparcie pozostałych prawników kancelarii w prowadzonych projektach
- Utrzymanie i rozwijanie relacji z Klientami

Nasze wymagania
- Uprawnienia zawodowe radcy prawnego
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców, przede wszystkim w zakresie przygotowania, negocjowanie i opiniowanie umów
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego
- Zaangażowanie i stałe pogłębianie wiedzy
- Samodzielność w działaniu i odpowiedzialności za swoje rezultaty pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii prawniczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
- Wynagrodzenie adekwatne to zaangażowania
- Precyzyjnie określona ścieżka awansu
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie niepowtarzalnych projektów
- Pakiet szkoleń wdrożeniowych - wprowadzających i merytorycznych oraz szkolenia z umiejętności miękkich

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@kancelariakaminski.pl

2021-08-06