f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

Zatrudnimy/nawiążemy współpracę z aplikantem radowskim

Zatrudnimy/nawiążemy współpracę z aplikantem radowskim

Zakres obowiązków
- Przygotowywanie i opiniowanie umów
- Sporządzanie pism procesowych, reprezentacja w postępowaniach sądowych i administracyjnych
- Przygotowywanie analiz prawnych i opinii prawnych
- Sporządzanie projektów aktów wewnętrznych spółek, w tym z zakresu compliance
- Inne bieżące doradztwo prawne dla Klientów kancelarii
- Wsparcie pozostałych prawników kancelarii w prowadzonych projektach
- Zapewnienie kompleksowej realizacji powierzonych zleceń
- Otwartość na innowacyjne rozwiązania w zakresie Legaltech

Nasze wymagania
- Nie mniej niż roczne doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii radcowskiej/ adwokackiej lub jako prawnik in-house
- Dobra znajomość przepisów prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego
- Zaangażowanie i stałe pogłębianie wiedzy
- Podejmowanie wyzwań
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielne działania i odpowiedzialności za swoje rezultaty
- znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii prawniczej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
- Precyzyjnie określona ścieżka awansu
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie niepowtarzalnych projektów
- Pakiet szkoleń wdrożeniowych - wprowadzających i merytorycznych oraz szkolenia z umiejętności miękkich
- Kursy języka angielskiego
- Cykliczne spotkania integracyjne zespołu

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@kancelariakaminski.pl

2021-08-06