f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

Kancelaria GESSEL z siedzibą w Warszawie zatrudni aplikantów I roku _ praca zdalna

Aktualnie do naszej praktyki procesowo-arbitrażowej zatrudnimy
APLIKANTA / APLIKANTKĘ I ROKU NA STANOWISKO PRAWNIK / ASSOCIATE
(PRACA ZDALNA)
Twój zakres obowiązków
? wsparcie zespołu w prowadzeniu tzw. spraw frankowych
? bieżące wsparcie zespołu procesowo-arbitrażowego, kierowanego przez dr hab. Beatę Gessel-Kalinowską vel Kalisz, na wszystkich etapach postępowań

Nasze wymagania

? co najmniej roczne doświadczenie w sporządzaniu pism procesowych na etapie postępowania sądowego, w tym w przygotowywaniu kompleksowych analiz prawnych na potrzeby postępowań procesowych (doświadczenie w prowadzeniu postępowań w zakresie sporów gospodarczych będzie dodatkowym atutem)
? doświadczenie w prowadzeniu tzw. spraw frankowych będzie dodatkowym atutem
? status aplikanta ? I rok
? bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego
? bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
? umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy
? praca zdalna
? atrakcyjne warunki współpracy (pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport)
? udział w ciekawych projektach
? pracę dla prestiżowych klientów polskich oraz zagranicznych
? możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów

Aplikacje wraz z następującą klauzulą
?Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.?
[OPCJONALNIE]: ?Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości?.
prosimy składać na adres:
praca@gessel.pl
z adnotacją: ASSOCIATE W ZESPOLE PROCESOWO-ARBITRAŻOWYM

2021-06-08