f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

Współpraca z aplikantem radcowskim

Kancelaria Prawnicza Romanow & Partnerzy w Rzeszowie zatrudni aplikanta radcowskiego (I rok aplikacji).

Zakres obowiązków:
- sporządzanie projektów pism procesowych i umów,
- zastępstwo procesowe,
- uczestnictwo w obsłudze sekretariatu.

Od kandydata oczekujemy:
- dobrej znajomości przepisów prawa (gospodarczego, spółek handlowych, cywilnego, przepisów prawa procesowego),
- zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy,
- mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: aplikacje_kancelariarp@op.pl

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą Romanow & Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie dla potrzeb realizacji niniejszego procesu rekrutacji". Wyrażenie powyższej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Prawnicza Romanow & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p., ul. Lisa Kuli 6, 35-032 Rzeszów. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, oraz - gdy jest to dopuszczalne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - do ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Z administratorem danych osobowych można się skontaktować pod wyżej wskazanym adresem e-mail. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego albo do czasu do cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
2019-04-23