Zarząd Klubu Seniora przy OIRP w Rzeszowie informuje Koleżanki i Kolegów Seniorów
Radców Prawnych, że Klub Seniorów przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Rzeszowie w dniu
17 sierpnia 2022 r. (środa) organizuje jednodniową wycieczkę autokarową do Lusławic koło
Zakliczyna (woj. Małopolskie).
W ramach tej wycieczki uczestnicy zwiedzą z przewodnikiem Arboretum ? Centrum Muzyki
Pendereckiego oraz inne atrakcje.
Przewidziany jest obiad w godzinach około 14.00.
Zarząd Klubu Seniora Lekarzy zaprasza do wzięcia udziału w tej wycieczce seniorów naszej
Izby.
Koszt wycieczki 110 zł / os.
Dofinansowanie dla Seniorów Radców Prawnych wynosi 30 zł/ os.
Zgłoszenia udziału do Sekretariatu OIRP w Rzeszowie (tel. 17 86 42 108) i wpłaty (seniorzy
po 80 zł a osoby towarzyszące 110 zł) na rachunek OIRP w Rzeszowie numer: Bank Pekao
SA II O/Rzeszów, nr 93 1240 2614 1111 0000 3958 6360 należy dokonać najpóźniej do 12
sierpnia 2022 r.
Limit 20 osób. Kolejność wpłat decydować będzie o zakwalifikowaniu uczestnictwa.
Wyjazd na wycieczkę w dniu 17 sierpnia 2022 r. godz. 8.00 z parkingu na Podpromiu.
Zapraszam do wzięcia udziału w tej wycieczce.
Przewodniczący Klubu Seniora
OIRP w Rzeszowie
r. pr. Stanisław Stawarz
2022-08-02