Przypominamy, że w każdy czwartek w siedzibie OIRP w Rzeszowie odbywają się spotkania Klubu Seniora, podczas których Seniorzy omawiają bieżące sprawy Klubu oraz planują działania związane z aktywizacją i integracją swojego środowiska.
Klub Seniora po prawie półrocznej przerwie związanej z epidemią wznowił swoją działalność w maju br. i stara się organizować regularne spotkania i wyjazdy dla Seniorów. Wszystkich Seniorów gorąco zachęcamy do udziału w inicjatywach i przedsięwzięciach podejmowanych przez Klub.
2021-11-04