f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

Lista delegatów na XL Zgromadzenie OIRP w Rzeszowie wybranych podczas zebrań rejonowych

Szanowni Państwo w załączeniu zamieszczamy listę delegatów na XL Zgromadzenie OIRP w Rzeszowie wybranych podczas zebrań rejonowych.
 
Rejon I
 
 
1 Bazan Tomasz Grzegorz
2 Cach Łukasz
3 Cisek Aleksander 
4 Czachor Grzegorz 
5 Czartoryska Jolanta
6 Dawidowicz Damian Radoslaw 
7 Dubis Paweł
8 Dul Joanna 
9 Filip Tomasz 
10 Filocha Tadeusz 
11 Gutowska Agata
12 Guz Hubert
13 Hałucha-Skoczek Anna 
14 Holik Anna 
15 Kaczmarczyk-Bugajna Paulina Maria
16 Kamińska Maria 
17 Kamiński Piotr 
18 Kamiński Robert 
19 Kiecana Kamil 
20 Kimak  Sylwia
21 Koberska-Momot Agnieszka
22 Kołata-Pawlikowicz Lucyna
23 Komar-Zabłocka Magdalena Beata
24 Koryto Łukasz
25 Kwolek Mariusz
26 Laska Joanna Katarzyna 
27 Lelas-Piejko Wioleta
28 Łukasz Robert Andrzej
 
 Rejon II
 
 
1 Margańska Małgorzata
2 Maziarz Artur
3 Mazur Ewa Grażyna
4 Mazur Marcin
5 Nawrocka Bożena
6 Nieznańska Katarzyna
7 Nowak Beata
8 Olejarski Marcin
9 Opalińska  Ewa
10 Partyka Karolina
11 Plesnarowicz-Durska Ewa
12 Rolińska-Mazur Paulina
13 Rudnicki Jacek
14 Rusnarczyk Urszula
15 Siuda Maria
16 Smoleń-Olejarska Anna
17 Spirała-Taradajko Barbara
18 Stabryła-Storek Małgorzata
19 Stöcker Krystyna
20 Ślemp Paulina
21 Taradajko Aleksander
22 Terpińska Alina
23 Trałka Anna
24 Tymuła Dominik
25 Wojdyło Marcin
26 Wolan Monika
27 Zabłocki  Marcin
28 Zajdel Grzegorz
 
 
Rejon III
 
 
1 Barnat  Tadeusz
2 Bereś Mieczysław
3 Berlik Kamil
4 Chmiel Anna
5 Czubat Piotr
6 Czupich-Pieczonka Anna
7 Gruszczyńska Katarzyna
8 Hadała  Grzegorz
9 Jarecki  Radosław
10 Kalisz Dawid
11 Kochman Robert Marek
12 Kozioł Rafał
13 Krzanicka  Małgorzata
14 Kuca Agnieszka
15 Lauzer Tomasz
16 Lech-Drupka Katarzyna
17 Markocka Monika
18 Opaliński Bartosz
19 Piech Katarzyna
20 Pieczonka Grzegorz
21 Pigóra-Bieniek Monika
22 Rozborska Dominika Stanisława
23 Szurek Piotr
24 Złotek Adam Stanisław
 
 
 Rejon IV
 
 
1 Boroń Ilona
2 Maziarz Marcin
3 Pomykała Jacek
4 Wojciechowski Paweł Piotr
5 Wójcik Robert
6 Zych Kinga
 
 
Rejon V  
 
  
 
1 Belcik Natalia
2 Bruliński Robert
3 Filar Tomasz
4 Florek  Aneta
5 Goleń Paulina
6 Kandefer Jerzy
7 Kawka Adam
8 Kostecka-Szyndak Anna
9 Poręba Leszek
10 Rajchel Joanna
11 Sołtysik Mirosława
12 Wołczański Marcin
13 Zajdel Bożena
 
 
 Rejon VI
 
 
1 Bosak-Szkolnik Jolanta
2 Dachowski Adam
3 Furmanek Grzegorz
4 Kiczek-Grygiel Barbara
5 Seredyńska Krystyna
6 Stec Elżbieta
7 Śmietana Tomasz
8 Woźniak Michał Jerzy
9 Zoła Artur
 
 
 Rejon VII
 
 
1 Bajger-Gołębiowska Aneta
2 Gałęza Tomasz Jan
3 Leśniak Robert
4 Majka Bożena
5 Markowicz Bartosz
6 Nowak Adam
7 Pelc Adam
8 Rzepka-Stępień Joanna
9 Wal Grzegorz Władysław
10 Witowska Marta
 
 
Rejon VIII
 
 
1 Arlet Tomasz
2 Baraniecka Bożena
3 Bielec Artur
4 Kmiotek Wiesław
5 Nowak Anna
6 Skierczyński Lech Marek
7 Szabarkiewicz Agnieszka
8 Więcław Anna
9 Wiśniewska Diana
 
 
Rejon IX
 
1 Bielecka Katarzyna Anna
2 Chrostowska-Bawoł Agnieszka
3 Krawiec Daniel Stanisław
4 Kuras Ewelina
5 Łajtar Beata Małgorzata
6 Majewska-Konopka Teresa
7 Stecko Halina
8 Stecko Sylwia
9 Wróblewski Michał
10 Żelazko-Nowosielska Elżbieta
 


2020-07-06

© 2021 OIRP w Rzeszowie. Polityka prywatnosci  Realizacja: veeo.pl