DNI OTWARTE Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie

Mamy zaszczyt poinformować, iż od 15 do 19 października 2018 roku, w siedzibie OIRP w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 8, odbędą się Dni Otwarte Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęła Loża Rzeszowska Bussines Centre Club.

Dni otwarte Izby związane są z obchodami Tygodnia Mediacji oraz Międzynarodowego Dnia Mediacji. Wydarzenie to skierowane jest do bardzo zróżnicowanej grupy odbiorców i ma za zadanie poszerzenie ich świadomości prawnej a także zapoznanie ich z zawodem radcy prawnego. W tym celu zostanie przeprowadzonych szereg wykładów skierowanych do uczniów, studentów, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz przedsiębiorców. Wszystkie wykłady, które odbędą się w ramach Dni Otwartych zostaną wygłoszone przez radców prawnych z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Równolegle w dniach od 15 października 2018 r. do 19 października 2018 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 będzie istniała możliwość zwiedzania siedziby Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie jak również odbycie konsultacji z radcami prawnymi i mediatorami.

Szczegółowy harmonogram przedstawiamy w załączeniu.

Zapraszamy Serdecznie!

2018-10-06