I Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie

Z A P R O S Z E N I E

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oraz innych przedstawicieli zawodów prawniczych wraz z bliskimi na I Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia w dniu 9 września 2018 roku

Uczestnicy wyścigu rywalizować będą na trzech trasach:

1. LAND CRUISER Race trasa niebieska o długości 27 km i przewyższeniu 600 m n.p.m.
Skala trudności trasy to 2/5, a przebiegać będzie ona w 80% szerokimi drogami szutrowymi. Odcinki techniczne stanowić będą wyłącznie 20% trasy. Na trasie ustawione będą 2 bufety.

2. HILUX Race trasa czerwona o długości 34 km i przewyższeniu 1030m n.p.m. Skala trudności trasy to 4/5 głównie za sprawą interwałowego charakteru oraz dużej ilości technicznych odcinków. Na trasie ustawione będą 2 bufety.

3. AYGO Race (wyścig dla dzieci) Trasa dla kategorii dziecięcych ma przebieg w miasteczku zawodów.

Długość i skala trudności zależy od kategorii.

Kategoria A (do 4lat) - 2 okrążenia po płaskim terenie.
Kategoria B (5-7lat) - 3 okrążenia po płaskim terenie.
Kategoria C (8-10lat) - 2 okrążenia po ?serpentynach?*
Kategoria D (11-13lat) - 3 okrążenia po ?serpentynach?*
Kategoria E (14-15lat) - 4 okrążenia po ?serpentynach?*

*serpentyny - wyznaczona trasa w miasteczku zawodów z 3 podjazdami, 3 zjazdami i 1 odcinek prosty do mety.

Zgłoszeń i opłat należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.mtblubenia.pl
 W rubryce klub należy wpisać reprezentowaną Izbę Adwokacką lub instytucję (np. Prokuratura Rejonowa w ..., Sąd Okręgowy w ..., Okręgowa Izba Radców Prawnych w ? itp.).

Opłata startowa uzależniona jest od daty jej uiszczenia i wynosi:
- 40 zł (od 1.08 - 19.08);
- 50 zł (od 20.08 - 6.09);
- 60 zł w dniu zawodów.
Udział w wyścigu dla dzieci jest bezpłatny.

PROGRAM ZAWODÓW:
9:00 ? 10:00 Zapisy AYGO Kids Race
9:00 ? 11:00 Zapisy Hilux Race i Land Criuser Race
10:30 ? Start pierwszej kategorii  Aygo Kids Race
11:30 ? Start Hilux Race i Land Cruiser Race
12:00 ? Rozdanie nagród AYGO Kids Race
14:30 ? Rozdanie nagród LAND CRUISER Race
15:00 ? Rozdanie nagród HILUX Race
15:30 ? Rozdanie nagród Lekarze i Prawnicy

Niezbędnych informacji udzielać będą adw. Paweł Surmacz (512-293-760, kancelaria@adwokat-surmacz.pl) oraz adw. Adam Hein (606-748-940, hein@bhl-adwokaci.pl ).

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej www.mtblubenia.pl .

Do zobaczenia na starcie!

Za Komitet Organizacyjny
Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie