VIII Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

Za nami kolejny już VIII Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich zorganizowany przez Komisję Spraw socjalnych, Sportu i Integracji przy współpracy z Radą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie w dniu 16 czerwca 2018 r., na terenie Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej. Piknik co roku ma charakter rodzinny. Uczestniczą w nim radcowie prawni, aplikanci radcowscy i pracownicy Izby

Jak co roku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci z pewnością nie mogły narzekać na nudę, od początku o ich dobrą zabawę zadbali animatorzy. Nie obyło się bez konkursów i atrakcyjnych nagród. Jednak to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych gości. Dla dorosłych też zapewniliśmy sporo atrakcji. Jedni relaksowali się spędzając czas ze znajomymi przy grillu, inni korzystali z przejażdżki bryczką, jeszcze innym udzieliły się emocje sportowe podczas kibicowania - niektórzy wybrali transmisję z Mistrzostw Świata, która była wyświetlana na dużym ekranie w karczmie. Dla chcących wykazać się sprawnością fizyczną zorganizowaliśmy mecz piłki nożnej w którym wzięły udział dwie drużyny z podziałem na radców prawnych i aplikantów. Wygrali lepsi Wynik meczu uległ zmianie w ostatnich minutach. Zwyciężyli radcowie prawni

Podczas rozdania nagrody zwycięskiej drużynie Bartosz Opaliński Dziekan Rady OIRP w Rzeszowie pogratulował wszystkim uczestnikom wspaniałych osiągnięć a także podziękował organizatorom na czele z Panią Anną Nowak za trud włożony w realizację całej imprezy. W tym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 200 osób dorosłych i ok. 130 dzieci, co świadczy o tym, że członkowie naszego samorządu bardzo pozytywnie odbierają taką formę spędzania wolnego czasu i integracji. Przygotowanie Pikniku wymagało dużo pracy, wysiłek ten jednak przyniósł fantastyczne rezultaty: wszyscy bawili się świetnie.

Wsparciem dla podniebienia były wypieki i grillowane przysmaki serwowane przez profesjonalną obsługę Taberny pod Sosnami. Prawdą jest, że dobra muzyka to 80% powodzenia imprezy. Oprawę muzyczną dancingu zapewnił DJ, który w godzinach popołudniowych przygotował repertuar dla najmłodszych, nie zabrakło więc kaczuszek, i starego śpiącego niedźwiedzia, później przebojów z dawnych lat jak i hitów na czasie Na bieżąco repertuar dostosowywany był do różnych gustów uczestników Pikniku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji VIII Pikniku Radców prawnych i Aplikantów a uczestnikom za wspólną zabawę.

2018-07-12