VIII Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie i Komisji spraw socjalnych, sportu i integracji serdecznie zapraszam do uczestnictwa w VIII Pikniku Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, który odbędzie się 16 czerwca 2018 r. w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej w godz. 13:00 - 24:00.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Pikniku proszę o przesłanie karty zgłoszeniowej, oświadczeń (dostępnych w plikach do pobrania) oraz o wpłatę odpowiedniej kwoty w terminie do 13 czerwca 2018 r. (wydłużony termin zgłoszeń) na adres biuro@oirp.rzeszow.pl lub przekazanie zgłoszenia osobiście w Biurze Rady OIRP w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.

W ramach Pikniku zapewniamy: catering, udział w przygotowanych atrakcjach, dancing in the moonlight.

Odpłatność dla:
- radców prawnych oraz osób dorosłych towarzyszących - 50 zł,
- radców prawnych Seniorów - 25 zł,
- aplikantów - 25 zł,
- dzieci - bezpłatnie.

Mile widziane zwierzątka (poidełka we własnym zakresie). Zwierzę powinno mieć zapewnionego opiekuna, być zdrowe i ułożone (wymagane aktualne szczepienia).

Każdy radca i aplikant może zaprosić na Piknik jedną dorosłą osobę towarzyszącą, dowolną liczbę dzieci i pupilów.

Atrakcje: dmuchańce (duża, zjeżdżalnia, oraz zamek do skakania), animacje (gry, zabawy, skręcanie balonów, malowanie buziek), kolorowanki dla najmłodszych, gokarty, oprowadzenie na koniach ew. przejażdżka bryczką, bramka celnościowa, mecz piłki nożnej z udziałem reprezentacji OIRP w Rzeszowie, siatkówka plażowa, inne atrakcje, oprawa i prowadzenie imprezy przez konferansjera.

Zapraszam Was serdecznie

Bartosz Opaliński