Dni Otwarte Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie

Mamy zaszczyt poinformować, iż od 16 do 20 października 2017 roku, w siedzibie OIRP w Rzeszowie przy ulicy Hoffmanowej 8, odbędą się Dni Otwarte Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Dni otwarte Izby związane są z obchodami Tygodnia Mediacji i Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz jubileuszem 35-lecia istnienia samorządu radcowskiego. Wydarzenie to skierowane jest do bardzo zróżnicowanej grupy odbiorców i ma za zadanie poszerzenie ich świadomości prawnej a także zapoznanie ich z zawodem radcy prawnego. W tym celu zostanie przeprowadzonych szereg wykładów skierowanych do uczniów, studentów, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz przedsiębiorców.

Wszystkie wykłady, które odbędą się w ramach Dni Otwartych zostaną wygłoszone przez radców prawnych z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Poniżej dostępny jest szczegółowy harmonogram spotkań organizowanych w ramach Dni Otwartych.

Równolegle w dniach od 16 października 2017 r. do 20 października 2017 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 będzie istniała możliwość zwiedzania siedziby Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie jak również odbycie konsultacji z radcami prawnymi.

Zapraszamy Serdecznie!
2017-10-04