f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie
Wybory do samorządu radcowskiego 2024r.


ForumCooperante. Horyzonty prawa pracy

Zapraszamy Państwa do udziału w ForumCooperante pt. Horyzonty prawa pracy, którego celem jest zbudowanie płaszczyzny do dyskusji umożliwiającej konsolidację środowiska ekspertów, publicystów i naukowców specjalizujących się w szeroko rozumianym HR.
 
Rok 2024 to okazja do licznych podsumowań ? mija 50 lat od uchwalenia Kodeksu pracy, 20 lat od wejścia Polski do Unii Europejskiej. Równocześnie jest to czas, w którym słowa ?sztuczna inteligencja? odmienia się przez wszystkie przypadki.
 
Stoimy zatem przed wyzwaniem, aby wyciągając wnioski z tego, co było, mądrze kreować to, co czeka rynek pracy w najbliższym czasie.
 
Dyskusjom w takim kierunku poświęcone będzie ForumCooperante. Horyzonty prawa pracy.
 

ForumCooperante odbędzie się w dniu 22 maja 2024 r. (środa) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź).
 
ForumCooperante ogniskować się będzie wokół 4 paneli dyskusyjnych, poświęconych wyzwaniom stojącym przed prawem pracy i zabezpieczeniem społecznym w kontekście:
  • wejścia na rynek pracy pokolenia Z;
  • nowej formuły ubezpieczeń społecznych;
  • rozwoju technologii, które wpływają na sposób realizacji stosunku pracy;
  • dostosowywania polskiego prawa do zmian inicjowanych na poziomie UE.
 
Szczegółowe informacje dt. płatności oraz ewentualne pytania proszę kierować w wiadomości mailowej : mskora@ur.edu.pl KOD zniżkowy: OIRPRZESZÓW (15% na rabatu)

2024-05-08

© 2024 OIRP w Rzeszowie. Polityka prywatnosci  Realizacja: veeo.pl