Wybory do samorządu radcowskiego 2024r.

Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

Szanowni Państwo Koleżanki i Koledzy

W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie i Komisji Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji serdecznie zapraszamy do udziału w XII Pikniku Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, który odbędzie się dnia 25 maja 2024 r. (sobota) w godz. 13:00 - 24:00.

Pragniemy kontynuować te coroczne rodzinne spotkania, aby w świetnej atmosferze wspólnie spędzić czas. Jest to również wspaniała okazja do integracji naszego środowiska samorządowego.

Piknik odbędzie się na terenie obiektów rekreacyjnych Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Kielnarowa 386a, 36-020 Tyczyn (tel. 17 8661 341).

Szczegółowy opis Ośrodka: www.kielnarowa.wsiz.pl Organizatorzy, wzorem lat ubiegłych starają się zapewnić uczestnikom Pikniku szereg atrakcji, zarówno dla naszych najmłodszych milusińskich jak i dla dorosłych.

Podczas spotkania zapewnione będą: duża dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania prowadzenie gier i zabaw dla dzieci, pokaz iluzji ścianka wspinaczkowa tyrolka strzelnica sportowa dla dorosłych bramka celnościowa nagrody dla dzieci DJ Gry i zabawy połączone będą z wręczaniem nagród dla zwycięzców poszczególnych imprez. Obiekt oferuje napoje chłodzące dla Rodziców za dodatkową opłatą.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: FORMULARZoraz o wpłatę odpowiedniej kwoty w terminie do dnia 22 maja 2024 r. na rachunek bankowy nr 93 1240 2614 1111 0000 3958 6360 (Bank Pekao SA II O/Rzeszów) podając w tytule przelewu imię i nazwisko oraz hasło "Piknik" lub osobiście w Biurze Rady OIRP w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.

Z tytułu uczestnictwa w Pikniku obowiązuje następująca odpłatność: radcowie prawni oraz osoby dorosłe, towarzyszące - 85,00 zł, radcowie prawni - Seniorzy oraz osoby dorosłe towarzyszące - 20,00 zł, aplikanci radcowscy oraz osoby dorosłe, towarzysząc - 50,00 zł, dzieci - bezpłatnie. Pozostałe koszty organizacji Pikniku pokrywa Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie.

W razie pytań prosimy o kontakt z r. pr. Anną Nowak tel. 601 169 230, która z ramienia Izby koordynuje wszelkie sprawy związane z Piknikiem. Przy zgłoszeniu minimum 8 lub więcej osób łącznie z Przemyśla, Jarosławia, Przeworska i Łańcuta oraz 9 lub więcej osób z Krosna - zostanie zorganizowany wspólny transport. Opłata za transport od osoby wynosi 10,00 zł.

Zapłatę za transport prosimy dokonać razem z opłatą z tytułu uczestnictwa w Pikniku. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby chętnych do skorzystania z transportu, Organizator zastrzega sobie prawo do jego odwołania. Piknik rozpoczniemy tradycyjnym, ufundowanym przez Organizatorów toastem, a następnie przystąpimy do grillowania i wspólnej zabawy. Serdecznie Państwa zapraszamy !!!

r. pr. Anna Nowak Przewodnicząca Komisji Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji

2024-04-15