X Jubileuszowy Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich Podkarpacia

X Jubileuszowy Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich Podkarpacia.
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej k. Tyczyna, 4 czerwca 2022 r. (sobota)

W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie i Komisji Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym X Pikniku Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, który odbędzie się dnia 4 czerwca 2022 r. w godz. 13:00 - 24:00.

Piknik odbędzie się na terenie obiektów rekreacyjnych Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Kielnarowa 386a, 36-020 Tyczyn (tel. 17 8661 341).

Szczegółowy opis Ośrodka: www.kielnarowa.wsiz.pl

Ten wyjątkowy Piknik odbędzie się po trzy letniej przerwie, spowodowanej pandemią. Po tak długim czasie pragniemy znowu się spotkać i wspólnie spędzić czas.

Organizatorzy, wzorem lat ubiegłych starają się, aby zapewnić uczestnikom Pikniku szereg atrakcji, zarówno dla naszych najmłodszych milusińskich jak i dla dorosłych. Podczas spotkania zapewniony będzie:
  • catering,
  • duża dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania,
  • prowadzenie gier i zabaw dla dzieci, malowanie twarzy + strefa gier,
  • strzelnica sportowa dla dorosłych (ASG, paintball),
  • bramka celnościowa,
  • DJ,
  • ścianka wspinaczkowa,
  • impreza taneczna.
Gry i zabawy połączone będą z wręczaniem nagród dla zwycięzców, poszczególnych imprez lub też dla dalszych miejsc.

Dodatkową, niezwykle atrakcyjną ofertą będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu w wykonaniu Pań wizażystek w autobusie Firmy INGLOT Sp. z o.o. z Przemyśla, znanego na całym świecie producenta kosmetyków. W trakcie imprezy będzie także możliwość nabycia kosmetyków ww. producenta z bardzo atrakcyjnym rabatem. Płatności będzie można dokonywać w formie gotówkowej lub kartą kredytową.

W tym roku Obiekt oferuje napoje chłodzące dla Rodziców za dodatkową opłatą.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: FORMULARZ

oraz o wpłatę odpowiedniej kwoty w terminie do dnia 31 maja 2022 r. na rachunek bankowy nr 93 1240 2614 1111 0000 3958 6360 (Bank Pekao SA II O/Rzeszów) podając w tytule przelewu imię i nazwisko oraz hasło "Piknik" lub osobiście w Biurze Rady OIRP w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.

Z tytułu uczestnictwa w Pikniku obowiązuje następująca odpłatność:
  • radcowie prawni oraz osoby dorosłe, towarzyszące - 70,00 zł,
  • radcowie prawni - Seniorzy - 40,00 zł,
  • aplikanci radcowscy oraz osoby dorosłe towarzyszące - 40,00 zł,
  • dzieci - bezpłatnie.

Pozostałe koszty organizacji Pikniku pokrywa Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie.

Zapraszamy również Wasze zwierzątka, dzikie i udomowione, liczymy na obecność kotów (nasze ukochane Maine Coon-y, Ragdoll-e i dachowce). Zwierzę powinno mieć zapewnionego opiekuna, być zdrowe, nie musi być ułożone, jednakże powinno mieć wymagane szczepienia i być nastawione na dłuuugą zabawę (istnieje możliwość przenocowania zwierzątka, ale weźcie ze sobą kontenerek).

W razie pytań prosimy o kontakt z r. pr. Anną Nowak tel. 601 169 230, która z ramienia Izby koordynuje wszelkie sprawy związane z Piknikiem, w tym również tzw. "Mały Piknik Zwierzą". Nasi goście z terenu Rzeszowa i okolic będą też mogli skorzystać z dodatkowego bezpłatnego transportu zbiorowego organizowanego przez OIRP w Rzeszowie do Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej. Zapisy na transport są przyjmowane drogą mailową: biuro@oirp.rzeszow.pl. Godzinę i miejsce odjazdu podamy w odrębnym komunikacie. Organizatorzy Pikniku zastrzegają, że w przypadku małego zainteresowania dojazdem dopuszczamy możliwość rezygnacji z transportu, o czym poinformujemy osoby zainteresowane osobnym komunikatem.

Piknik rozpoczniemy tradycyjnym, ufundowanym przez Organizatorów toastem, a następnie przystąpimy do grillowania i wspólnej zabawy.

Zapraszamy Was serdecznie!!!

Komisja Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji OIRP  w Rzeszowie