Patronat OIRP w Rzeszowie nad Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Miło nam poinformować, że nasza Izba objęła swoim patronatem kolejną szkołę - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. W uroczystym podpisaniu umowy o współpracy udział wzięli: Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie r. pr. Elżbieta Żelazko-Nowosielska, koordynator ds. edukacji prawnej OIRP Rzeszów r. pr. Agnieszka Chrostowska - Bawoł, Starosta Powiatu Jarosławskiego Stanisław Kłopot, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marta Kurpiel oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Jolanta Moskwa.

W ramach współpracy radcowie prawni naszej Izby będą przeprowadzać w klasach prawniczych stacjonarne lub zdalne lekcje prawa w formie warsztatów. Dzięki tego typu zajęciom uczniowie będą mieli możliwość połączenia teorii prawa z ćwiczeniami praktycznymi.
2021-12-01