III sesja online programu CRIMILAW - nabór wciąż trwa

W październiku br. odbędzie się III sesja programu CRIMILAW, w Polsce kierowanego do radców prawnych, którego tematyka obejmuje europejskie prawo i postępowanie karne. Trzecia sesja odbędzie się w formie dwóch modułów online w terminie 4-8.10.2021 r. oraz 11-15.10.2021 r.

Do udziału w programie zaprasza Komisja Zagraniczna Krajowej Izby Radców Prawnych. Szczegółowy program III sesji online będzie tożsamy z poprzednimi sesjami. Z programem można zapoznać się tutaj.

Tym samym do udziału zapraszamy radców prawnych, którzy nie uczestniczyli w poprzednich sesjach programu.

Celem programu CRIMILAW jest przeszkolenie w sumie 360 prawników z kilku krajów UE z zakresu tematyki karnej (w tym 60 radców prawnych z Polski), przygotowanie materiałów szkoleniowych wieńczących cykl webinariów/seminariów CRIMILAW, a także umożliwienie międzynarodowego networkingu. Obecnie ze względu na sytuację epidemiologiczną w Europie program CRIMILAW realizowany będzie online poprzez platformę do e-learningu Canvas. Jeżeli sytuacja ulegnie poprawie, wówczas planowane są seminaria stacjonarne w wybranych krajach partnerskich programu (Włochy, Hiszpania, Francja, Węgry, Cypr, Grecja, Polska).

Udział w programie jest odpłatny i wynosi 40 euro i obejmuje zarówno uczestnictwo jak i dostęp do materiałów szkoleniowych.

Pobrana opłata zostanie w całości przekazana na rachunek Europejskiej Fundacji Prawników ELF jako wkład własny w program CRIMILAW, który jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Ważne informacje dotyczące III sesji online programu CRIMILAW w terminie 4-8.10.2021 r. oraz 11-15.10.2021 r.

Trzecia sesja online programu CRIMILAW realizowana będzie poprzez platformę e-learningowa Canvas. Wszyscy prelegenci i użytkownicy otrzymają odpowiednie dostępy wraz z instrukcją użytkowania.

Trzecia sesja programu CRIMILAW przybierze formę siedmiu 60-minutowych prelekcji online realizowanych na żywo, które następnie będą udostępnione w wersji do odtworzenia w dogodnym dla uczestnika czasie. Prelekcje zostaną podzielone na dwa moduły realizowane w terminie 4-8.10.2021 r. oraz 11-15.10.2021 r. tzn. będą realizowane na przestrzeni dwóch tygodni. Szczegółowy program zostanie dopiero opublikowany, problematyka będzie jednak identyczna jak podczas I i II sesji online programu CRIMILAW, z którym można zapoznać się tutaj.

Uczestnicy sesji przez dwa tygodnie (równolegle do prelekcji) będą mieć dostęp do materiałów szkoleniowych udostępnianych na platformie Canvas. Dodatkowo poprzez platformę uczestnicy będą mogli się kontaktować ze sobą oraz z prelegentami w celu umożliwienia networkingu. Udział w webinarium nie będzie kończyć się testem sprawdzającym, zostanie jedynie przeprowadzona ankieta. Uczestnikami programu oprócz radców prawnych z Polski będą także adwokaci/prawnicy z Włoch, Hiszpanii, Francji, Węgier, Cypru, Grecji. Tym samym sesje online będą miały międzynarodowy charakter.

Sesje realizowane będą w języku angielskim.

Koordynator programu - Europejska Fundacja Prawników ELF wystawi zaświadczenia dla uczestników z informacją, że dany uczestnik wziął udział w szkoleniu CRIMILAW, które trwało 7 godzin zegarowych (7 prelekcji x 60 minut).

Program CRIMILAW JEST DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU SPRAWIEDLIWOŚĆ UNII EUROPEJSKIEJ.

2021-09-22