Rejestracja otwarta! Webinarium Praktyczne aspekty świadczenia pomocy prawnej w wybranych państwach Europy

Rejestracja otwarta! Webinarium "Praktyczne aspekty świadczenia pomocy prawnej w wybranych państwach Europy"

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie i Krajowa Izba Radców Prawnych zapraszają na wydarzenie online w środę 24.03.2021 r. w godz. 16.00 - 18.00 pt. "Praktyczne aspekty świadczenia pomocy prawnej w wybranych państwach Europy".

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w Niemczech, Włoszech, Anglii i Walii oraz Białorusi. Zapraszamy do zapoznania się z programem dostępnym tutaj.

Konferencja odbędzie się na platformie Zoom w języku polskim, udział jest bezpłatny. Zapraszamy w szczególności radczynie i radców prawnych, aplikantki i aplikantów radcowskich oraz przedstawicielki i przedstawicieli pozostałych zawodów prawniczych, a także wszystkie zainteresowane osoby.

Rejestracja możliwa jest jedynie poprzez formularz online: https://webinarium24032021.webankieta.pl/

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymają Państwo na wskazany w formularzu adres e-mail link do wydarzenia na platformie Zoom (w dniu wypełnienia formularza)

Zapraszamy!

DATA: środa, 24 marca 2021 r.

GODZINY: 16.00-18.00 CET

MIEJSCE: ONLINE, PLATFORMA ZOOM REJESTRACJA: https://webinarium24032021.webankieta.pl/

LINK DO WYDARZENIA: otrzymają Państwo mailowo po wypełnieniu formularza rejestracyjnego (proszę też sprawdzić folder spam) ? na wskazany w formularzu adres e-mail

PROGRAM: dostępny tutaj

JĘZYKI WYDARZENIA: j. polski

PUNKTY SZKOLENIOWE: informacja o punktach szkoleniowych przyznanych uczestnikom zostanie przesłana bezpośrednio do właściwych OIRP - w tym celu koniecznie będzie wpisanie się na listę obecności, która zostanie udostępniona na początku webinarium w oknie chatu w formie formularza online

Wydarzenie jest bezpłatne. Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych w załączeniu poniżej.
2021-03-18