Przedłużony termin zapisów na szkolenie Naruszenie prawa wyłącznych (wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe) jak z nimi walczyć i jak się bronić

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że przedłużony został termin zapisów na szkolenie ?Naruszenie prawa wyłącznych (wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe) jak z nimi walczyć i jak się bronić" organizowane przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie za pośrednictwem platformy ZOOM. Szkolenie odbędzie się w dniu 22.02.2021 r. (tj. poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 19.00 i poprowadzi je rzecznik patentowy, Wiceprezes KRRP radca prawny Ewa Gryc-Zerych (OIRP Wrocław).

Możliwość zapisów została przedłużona do poniedziałku 22.02.2021 r. do godziny 9.00. Ilość wolnych miejsc na szkolenie wynosi 56.

Zapisów mogą Państwo dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie oirp.rzeszow.pl

r.pr. Jolanta Bosak - Szkolnik

Wicedziekan Rady