f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie


Komunikat - Karty Sportowe LOCKDOWN II

Szanowni Państwo,
 
Na konferencji zwołanej przez Premiera i Ministra Zdrowia, pomimo wcześniejszych zapewnień rządu, że nie będzie kolejnego lockdownu dla branży fitness, działalność basenów, aquaparków i siłowni zostanie zawieszona.
 
Restrykcje te mają obowiązywać od 17 października 2020 roku.
 
Na czas zamknięcia obiektów sportowych oferujemy dostęp do usług online - Strefy VanityStyle, na której znajdą Państwo m.in.:
- ponad 200 różnorodnych treningów online (w tym dla całej rodziny),
- kurs jogi od podstaw,
- codzienne treningi na żywo,
- webinary z dietetykami,
- kody do treningów on-line prowadzonych przez nasze obiekty partnerskie,
- artykuły i video porady psychologów,
- materiały dla dzieci.
 
Jeśli dostęp do Strefy VanityStyle nie jest w stanie zastąpić Użytkownikom dostępu do obiektów sportowych na czas ich zamknięcia, a płatności za karty sportowe dokonywali za pośrednictwem PayU, mogą ubiegać się o zwrot środków poprzez wypełnienie formularza www.vanitystyle.pl/zgloszenie-zwrotu (http://www.vanitystyle.pl/zgloszenie-zwrotu).
 
Jeżeli wpłata na listopad była pierwszą płatnością (wydanie nowej karty od listopada) wówczas zwrot musi być zgłoszony przez Platformę eVS https://e.vanitystyle.pl/employee/login/
 
Informujemy, ze zgłoszenia zwrotu środków będą realizowane w kolejności wpłynięcia, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość.
 
Przypominamy, że dokonanie zwrotu opłaty za kartę spowoduje jej dezaktywację i uniemożliwi logowanie do Strefy VanityStyle oraz korzystanie z obiektów sportowych po odwieszeniu działalności branży fitness. 
 
Zachęcamy do pozostania z nami i korzystania ze Strefy VanityStyle.
2020-10-17

© 2020 OIRP w Rzeszowie. Polityka prywatnosci  Realizacja: veeo.pl