Studia Podyplomowe Prawo Konkurencji

Szanowni Państwo,

Miło jest nam poinformować, że Instytut Nauk Prawnych PAN rozpoczął rekrutację na X edycję Studiów Podyplomowych ?Prawo Konkurencji?.

Zapisy są w toku. Termin zapisów upływa 16 października 2020 r. Studia mają charakter dwusemestralny. Zajęcia rozpoczynają się 14 listopada 2020 r., a kończą się 27 czerwca 2021 roku. Studia są odpłatne i odbywają się w systemie 9 zjazdów weekendowych (sobotnio-niedzielnych). Zajęcia odbywać się będą w siedzibie INP PAN w Pałacu Staszica w Warszawie, ul. Nowy Świat 72.

Wykłady prowadzone są przez wybitnych przedstawicieli nauki: pracowników INP PAN z Zakładu Prawa Konkurencji, Zakładu Prawa Europejskiego, Zakładu Prawa Administracyjnego, Wydziału Prawa i Administracji UW i innych renomowanych uczelni w Polsce oraz wybitnych praktyków.

Szczegółowa informacja o Studiach Podyplomowych znajduje się na stronie Instytutu Nauk Prawnych, pod następującym adresem: https://www.inp.pan.pl/dydaktyka/studia-podyplomowe/

Łączę wyrazy szacunku dr hab. Grzegorz Materna, prof. INP PAN
Kierownik Studiów Podyplomowych ?Prawo Konkurencji?
2020-07-07