Ankieta - Granice prawa do obrony w aspekcie uprawnień oskarżonego w procesie karnym

Szanowni Państwo, w imieniu Pani Marleny Ewy Żukowskiej doktorantki na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku Katedry Postępowania Karnego, zwracamy się z  prośbą o wypełnienie ankiety stworzonej na potrzeby pracy doktorskiej pt."Granice prawa do obrony w aspekcie uprawnień oskarżonego w procesie karnym"

Ankieta dostępna jest pod linkiem:

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Odpowiedzi udzielone przez radców prawnych pomogą w ujawnieniu najczęstszych problemów dotyczących prawa do obrony w procesie karnym, dzięki czemu analiza przeprowadzona w ramach rozprawy doktorskiej będzie miała walor praktyczny - przede wszystkim dla obrońców dążących do efektywnej obrony oraz pełnomocników dążących do efektywnej reprezentacji klienta w procesie karnym.

Wyniki przeprowadzonych badań zostaną wykorzystane w rozdziale badawczym rozprawy doktorskiej oraz w artykułach naukowych.

Ankietę należy uzupełnić do dnia 30 lipca 2020 r.

Dziękujemy za wsparcie w badaniach i okazaną pomoc.
2020-06-09