Szkolenie wyjazdowe dla radców prawnych na Morawy

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na wycieczkę na Morawy organizowaną przez Radę OIRP w Rzeszowie dla radców prawnych.

Szczegółowy program wyjazdu przedstawiam w załączeniu. W przypadku Państwa zainteresowania jest możliwość realizacji programu szkoleniowego w wymiarze ok. 4-5 godzin tj. 8-10 pkt szkoleniowych. Powyższy wyjazd jest ostatnim w kończącej się kadencji organów naszej izby.

Informuję, że będzie realizowany program rozszerzony z wieczorem morawskim.

Warunkiem zapisu na wycieczkę jest dokonanie zgłoszenia na stronie internetowej naszej izby www.oirp.rzeszow.pl oraz wpłata zaliczki w kwocie 500 zł na rachunek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie Bank Pekao SA II O/Rzeszów, nr 93 1240 2614 1111 0000 3958 6360 w terminie do 26 stycznia 2020r. W przypadku rezygnacji z wyjazdu zwrot zaliczki nastąpi po zgłoszeniu się innego uczestnika.

Wyjazd zostanie zrealizowany przy zgłoszeniach minimum 50 uczestników.

Informuję także Państwa, że o kolejności zapisów będzie decydowała data i godzina wpływu środków na rachunek OIRP. Jest to jedyny weryfikowalny i sprawiedliwy sposób ustalenia kolejności zgłoszeń.

Adam Dachowski
Wicedziekan Rady