Informacja o szkoleniach

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że na 14 września 2019r. planowane jest szkolenie z ostatnich zmian kpc. Ogłoszenie o szkoleniu z możliwością zapisów zostanie zamieszczone po publikacji zmian.

Sygnalizuję także, że w listopadzie 2019r. planowane jest szkolenie z zarządu sukcesyjnego przedsiębiorstwa osoby fizycznej. Szkolenie zostanie przeprowadzone w dzień roboczy / prawdopodobnie 15 listopada 2019r / i będzie się składało z dwóch części. Pierwsza przeznaczona dla radców prawnych i druga w godzinach popołudniowych wspólna dla naszych klientów przedsiębiorców i radców prawnych.

Planowane jest także szkolenie z kk i kpk w zakresie czynności wykonywanych przez radców prawnych jako pełnomocników i obrońców, popełnianych uchybieniach, współpracy z sądem itp.

O szczegółach poinformuję w kolejnych komunikatach.

Z wyrazami szacunku

Adam Dachowski-wicedziekan rady