f
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie


RADCY PRAWNI! TO JEST NASZ ZNAK!

Szanowni Państwo,
 
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie pragnie poinformować o zainicjowanej przez Krajową Izbę Radców Prawnych kampanii informacyjnej, która ruszyła z dniem 6 lipca 2019 r. Kampania skierowana jest zarówno do obecnych, jak i potencjalnych klientów radców prawnych i skupia się głównie na promowaniu oraz utrwaleniu w przestrzeni publicznej logotypu samorządu radców prawnych. Dzięki wspomnianemu symbolowi nasz samorząd ma możliwość wyróżnienia się wśród innych prawników w Polsce, a jego obecność daje gwarancję świadczenia profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.
 
Mając na uwadze powyższe, zwracamy się do kolegów i koleżanek radców prawnych z sugestią wykorzystywania logotypu radców prawnych poprzez umieszczanie go na tablicach kancelarii, wizytówkach, papierze firmowym etc., celem promowania naszego samorządu i jednocześnie budowania wśród klientów zaufania do naszych usług.
 
Ponadto, zachęcamy do ustawienia na portalu Facebook specjalnie przygotowanej nakładki na zdjęcie profilowe oraz dedykowanego - zdjęcia w tle, które prezentujemy poniżej:
 
Aby ustawić nakładkę na zdjęcie profilowe należy skorzystać z linku:

www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=855561271443893
 
Żywimy nadzieję, iż przedmiotowa kampania pozwoli nie tylko umocnić wizerunek samorządu, ale również będzie okazją do głębszego utożsamiania się kolegów i koleżanek radców prawnych z naszym samorządem.
 
Rzecznik Prasowy OIRP Rzeszów
r. pr. Damian Dawidowicz
2019-07-10

© 2019 OIRP w Rzeszowie. Polityka cookies  Realizacja: veeo.pl