Uroczyste ślubowanie radców prawnych

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie Bartosz Opaliński wyznaczył termin ślubowania radcowskiego na dzień 12 lipca 2019 r. na godz. 16:00.

Ślubowanie odbędzie się w Sali Koncertowej Wydziału Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83 w Rzeszowie.

Z uwagi na uroczysty charakter tego wydarzenia, osoby przystępujące do ślubowania prosimy o wystąpienie podczas ślubowania w togach radcowskich.

Prosimy również o wcześniejsze przybycie do Sali Koncertowej (godz: 15:45) w celu dokonania niezbędnych formalności.

Patronat honorowy nad uroczystością sprawuje Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytet Rzeszowski.
2019-07-04