IX Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie i Komisji Spraw Socjalnych, Sportu i Integracji serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w IX Pikniku Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, który odbędzie się 25 maja 2019 r. w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej w godz. 13:00 - 24:00.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w poniższym linku:

oraz o wpłatę odpowiedniej kwoty w terminie do 20 maja 2019 r. na rachunek bankowy nr 93 1240 2614 1111 0000 3958 6360 (Bank Pekao SA II O/Rzeszów) podając w tytule imię i nazwisko oraz hasło "Piknik" lub osobiście w Biurze Rady OIRP w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.

Odpłatność dla:

• radców prawnych oraz osób dorosłych towarzyszących - 55 zł,
  • radców prawnych Seniorów - 30 zł,
  • aplikantów oraz osób dorosłych towarzyszących - 30 zł,
  • dzieci - bezpłatnie.

Zapraszamy również Wasze zwierzątka, dzikie i udomowione. Zapewniamy pełne wyżywienie dla żółwi, papug, myszek, szczurów i chomików. Zwierzę powinno mieć zapewnionego opiekuna, być zdrowe, w tym roku nie musi być ułożone, jednakże powinno mieć wymagane szczepienia.

W razie pytań proszę o kontakt z r.pr. Anną Nowak tel. 601 169 230, która z ramienia Izby koordynuje wszelkie sprawy związane z Piknikiem w tym również tzw. "Mały Piknik Zwierząt".

Organizatorzy zapewnią uczestnikom Pikniku szereg atrakcji, zarówno dla naszych najmłodszych milusińskich, średniaków, jak i dla dorosłych. Będą m.in. cieszące się nieustannym zainteresowaniem gokarty, dmuchane zjeżdżalnie, animacje i symulator do ćwiczenia uderzeń golfowych. W ramach Pikniku zapewniamy: catering, udział w przygotowanych atrakcjach oraz imprezę taneczną.

Szczególnym miejscem podczas Pikniku będzie namiot NZOZ SANOMED - GABINET REHABILITACJI z Rzeszowa i Centrum Zdrowia AVATAR. Będą Państwo mieli okazję spotkać się z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami Gabinetu i skonsultować wady narządu ruchu Państwa i Państwa dzieci oraz uzyskać porady dietetyczne.

Piknik jest świetną okazją, aby włączyć się w akcję charytatywną, zwłaszcza jeśli chodzi o osobę nam bliską. Prosimy zatem o wsparcie dla chorego synka naszego kolegi radcy prawnego Łukasza podczas aukcji, na której zostaną wystawione do licytacji "Artefakty" - prawdziwa gratka dla miłośników historii. Cały zysk z aukcji zostanie przekazany na wsparcie dla synka naszego kolegi.

W załączeniu udostępniamy rozkład jazdy autobusów do Kielnarowej w dniach 25-26.05.2019 r. Przejazd autobusem jest bezpłatny po podaniu hasła "Piknik" lub "Impreza".

Nasi goście będą też mogli skorzystać z dodatkowego transportu autokarowego organizowanego przez Izbę. Zapisy na transport są przyjmowane droga mailową: biuro@oirp.rzeszow.pl

Piknik rozpoczniemy tradycyjnym, ufundowanym przez Organizatorów toastem, a następnie przystąpimy do grillowania i wspólnej zabawy.

Sponsorami Pikniku są: BNP Paribas Bank Polska S.A.,  NZOZ SANOMED oraz Centrum Medyczne MEDYK.

Zapraszamy Was serdecznie

2019-04-10