IX Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

Kontynuując doroczne spotkania radców prawnych, aplikantów i ich rodzin, Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie wraz z Komisją spraw socjalnych, sportu i integracji postanowiła zorganizować IX Piknik Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich.

Piknik odbędzie się w dniu 25 maja 2019 r. na terenie obiektów rekreacyjnych Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Kielnarowa 386a, 36-020 Tyczyn (tel. 17 8661 341).

Organizatorzy Pikniku, wzorem lat ubiegłych, zapewnią uczestnikom Pikniku szereg atrakcji, zarówno dla naszych najmłodszych milusińskich, średniaków, jak i dla dorosłych. Będą m.in. cieszące się nieustannym zainteresowaniem gokarty, dmuchane zjeżdżalnie, animacje.

Dla starszych dzieci przygotujemy niespodziankę. One również nie będą się nudziły.

Szczególnym miejscem podczas Pikniku będzie namiot NZOZ SANOMED - GABINET REHABILITACJI z Rzeszowa i Centrum Zdrowia AVATAR. Będą Państwo mieli okazję spotkać się z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami Gabinetu i skonsultować wady narządu ruchu Państwa i Państwa dzieci oraz uzyskać porady dietetyczne.

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną podane w terminie późniejszym, a już dziś zapraszam do rezerwowania terminu i wspólnego spędzenia czasu podczas Pikniku.

Bartosz Opaliński
2019-04-10