1 % podatku dla Antosia

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie dla synka naszego kolegi.

Antoś urodził się z wrodzoną wadą serduszka, krótko po narodzinach miał przeprowadzoną w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie pierwszą z cyklu operacji. Aktualnie pozostaje pod stałą opieką kardiologiczną i czeka na decyzje co do dalszego leczenia operacyjnego.

Antoś jest podopiecznym Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej, w związku z czym możemy w tym roku zbierać środki z 1 % podatku na leczenie i rehabilitację.
Bardzo prosimy o pomoc poprzez przekazanie 1 % w rozliczeniu rocznym PIT. Aby to zrobić prosimy o wpisanie danych: KRS Fundacji Serce Dziecka: 0000 2 666 44. W polu informacji dodatkowych, cel szczegółowy: ZC-8494 Antoni Cach (bez określenia celu szczegółowego środki zostaną przeznaczone na inne cele fundacji).

Przesyłamy link do strony Fundacji z informacją o Antosiu:
2019-03-12