Zaproszenie na Spotkanie Mikołajowo/Karnawałowe

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie wraz z Komisją spraw socjalnych, sportu i integracji serdecznie zapraszają członków naszego samorządu: Koleżanki i Kolegów radców prawnych, aplikantów radcowskich OIRP w Rzeszowie - wraz z dziećmi i wnukami, na spotkanie Mikołajkowo/Karnawałowe, które odbędzie w siedzibie Rady OIRP w Rzeszowie, przy ul. Hoffmanowej 8, w dniu 26 stycznia 2019 r. (sobota) o godz. 10.00.

W ramach spotkania przewidziano wizytę Mikołaja wraz z elfetką, który będzie wręczał prezenty dzieciom, dodatkowe atrakcje: wspólne gry i zabawy oraz muzyka dla dzieci. Mile będą widziane dzieci przebrane w kostiumy karnawałowe.

Koszty poczęstunku oraz oprawy artystycznej pokrywa Rada OIRP w Rzeszowie.

Natomiast prezenty dla dzieci/wnuków przygotowują i dostarczają rodzice/dziadkowie , przy czym bardzo prosimy aby prezenty miały wartość do kwoty 60.00 zł, a tym samym miały charakter symboliczny i skromny oraz były niewielkich rozmiarów. Prezenty prosimy dostarczyć do Biura OIRP w Rzeszowie, do dnia 25 stycznia 2019 r., a najpóźniej do godz. 9.00 w dniu imprezy.

Zapisy za pośrednictwem Biura Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie drogą telefoniczną (tel. (17) 864 21 08) lub e-mailem na adres: biuro@oirp.rzeszow.pl lub osobiście ? w Biurze Rady OIRP w Rzeszowie w terminie do dnia 21 stycznia 2018 r. z podaniem liczby dzieci.

Dziekan Rady

Bartosz Opaliński