WZMOCNIJ ZESPÓŁ WYKŁADOWCÓW OIRP W RZESZOWIE

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję o uruchomieniu kolejnego etapu informatyzacji naszej izby i poszerzeniu oferty szkoleniowej. Na stronie www.oirp.rzeszow.pl w zakładce szkolenia została uruchomiona podzakładka o nazwie szukamy szkolących. Zostały tam umieszczone tematy zgłoszone przez naszych radców poprzez formularz zgłoszeniowy i zweryfikowane przez Komisję do spraw wykonywania zawodu. Osoby zainteresowane przeprowadzeniem danego szkolenia w tym radcowie prawni proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Sygnalizacyjne informuję także, że trwa końcowe testowanie aplikacji do oceny szkoleń dla radców prawnych. Do uczestników szkoleń będzie przesyłany link do wystawienia 4-5 ocen w skali punktowej / gwiazdki / Ankiety są anonimowe a zbiorcze wyniki pozwolą radzie na ocenę prowadzonych szkoleń i osób prowadzących te szkolenia.

Z poważaniem
Adam Dachowski-wicedziekan rady