KOMUNIKAT

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie zawiadamia, żeślubowanie aplikantów radcowskich I roku odbędzie się w dniu 3 stycznia 2019 r. ogodz. 15.00 wsiedzibie Izby w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.

Zajęcia szkoleniowe w roku szkoleniowym 2019 rozpoczną się wdniu 4 stycznia 2019 r. o godz. 9:00.

Jednocześnie informuje się:

1. Teoretyczne zajęcia odbywać się będą w salach wykładowych w siedzibie Izby w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8.
  2. Składka samorządowa wynosi 20 zł/m-c. Płatna na wskazane w nagłówku konto lub w kasie OIRP i liczona od miesiąca podjęcia uchwały o wpisie na listę aplikantów radcowskich.
  3. Opłata za legitymację aplikanta radcowskiego wynosi 27 zł. płatna w dniu 11stycznia 2019 r. do rąk starosty roku.
  4. Komunikacja. W ramach realizacji celów aplikacji, w procesie szkolenie aplikantów wykorzystywany jest Elektroniczny Dzienniczek Aplikanta (dalej EDAnet). EDAnet stanowi jeden z kanałów komunikacji pomiędzy Kierownictwem Szkolenia a aplikantami. Aplikanci są zobowiązani na bieżąco śledzić informacje przekazywane im za pomocą EDAnetu. Informacje będą dotyczyć spraw organizacyjnych. Za pomocą EDAnetu potwierdzana jest również obecność na zajęciach przy użyciu urządzeń mobilnych.
    EDAnet jest dostępny z poziomu naszej strony: https://www.oirp.rzeszow.pl/ (ikonka w górnej części). Proszę się zarejestrować i uzupełnić swoje dane (wraz ze zdjęciem).

Instrukcja obsługi EDAnetu jest dostępnapo zalogowaniu do systemu.

Komunikacja indywidualna. W razie potrzeby komunikowania się bezpośrednio z kierownikiem szkolenia podaje się jego adres e-mail: jacekrudnicki@gmail.com
2018-12-31