W murach WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej odbyło się Podkarpackie Forum Transportowe ? wydarzenie poświęcone przyszłości branży TSL, bezpieczeństwu transportu drogowego oraz współpracy środowiska akademickiego z instytucjami i praktykami rynku pracy.
W Forum uczestniczyli przedstawiciele administracji publicznej, służb kontrolnych, środowiska akademickiego, branży transportowej, a także radcowie prawni.
Spotkanie było okazją do merytorycznej dyskusji o aktualnych wyzwaniach transportu, zmianach legislacyjnych oraz praktycznym przygotowaniu studentów do pracy w sektorze transportu, spedycji i logistyki.
Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie reprezentował Dziekan Rady OIRP w Rzeszowie
r. pr. Aleksander Cisek, który wziął udział w panelu dyskusyjnym.
Dziękujemy WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej za zaproszenie i możliwość udziału w wydarzeniu ważnym dla rozwoju regionu, edukacji oraz praktyki prawa.
2026-05-09