23 kwietnia 2026 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa ? wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli świata nauki, administracji publicznej, samorządu, służb mundurowych oraz środowisk prawniczych.
W jubileuszowej gali udział wzięli również przedstawiciele Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie:
r. pr. Aleksander Cisek ? Dziekan Rady OIRP w Rzeszowie,
r. pr. Paweł Dubis ? Sekretarz Rady
Przedstawiciele naszej Izby przekazali Jego Magnificencji Rektorowi WSPiA prof. Jerzemu Posłusznemu serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszego rozwoju Uczelni, kolejnych sukcesów naukowych i dydaktycznych, a także nieustającej satysfakcji z kształcenia następnych pokoleń prawników i specjalistów służących regionowi.
Jubileusz WSPiA był wyjątkową okazją do podsumowania trzech dekad działalności Uczelni, która na trwałe wpisała się w akademicką, prawniczą i społeczną historię Podkarpacia.
To także piękne przypomnienie, że siłą każdej instytucji są ludzie ? wykładowcy, studenci, absolwenci i wszyscy, którzy przez lata współtworzyli jej dorobek.
Gratulujemy całej społeczności akademickiej WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej i życzymy kolejnych lat pełnych inspiracji, odważnych projektów oraz sukcesów!
2026-04-26